עוד במדור
:

 

 

 

 

 

היכן הייתי
twitter-icon

תמיכה בקומפרס

| מנהל האתר | 8.10.12 ,
9
אתה כאן // ראשי >> תמיכה בקומפרס

 

ברוכים הבאים לעמוד התמיכה בקומפרס.

 

 

אם הגעתם הנה, סביר להניח שאתם חושבים שקומפרס עושה משהו טוב. אנחנו שמחים על כך. כדי להמשיך לפרסם תכנים איכותיים, אנו זקוקים לעזרתכם. הקמנו את קומפרס כדי ליצור מקום מפגש בין כותבים לקוראים. לא ביקשנו ליצור מקום "מכובד", לעתים מקומות כאלה נפוחים מחשיבות עצמית ובמטיפנות. אנחנו בקשנו ליצור מקום מכבד – מכבד את הקוראים ואת הכותבים ומכבד את האמנות העתיקה, החשובה כל כך לדמוקרטיה, של דיון לא מחופף.

 

 

בקומפרס אנחנו מאמינים בקוראים שלנו, בכם. אנחנו מאמינים ביכולת השיפוט שלכם ובטעם שלכם. אנחנו רוצים להגיש לכם מזון אינטלקטואלי שגם אנחנו היינו רוצים לאכול. אנחנו מאמינים באיכות: בכתיבה בהירה, בעריכה קפדנית, בבחירת חומרים ויזואליים שהושקעה בה מחשבה. כדי לקיים מגזין כמו קומפרס, צריך לתחזק את האתר טכנית, צריך לשלם מעת לעת על תמונות ועל מאמרים מתורגמים. צריך לפרסם, כדי שאנשים ידעו שאנחנו קיימים. יש לנו הרבה רעיונות בקנה והיינו שמחים לממן מעת לעת פרוייקטים מיוחדים. כל זה עולה כסף.

 

 

 

מעט הסיוע המוסדי שיש לנו כיום משמש לתחזוקת האתר. את עיקר ההוצאות אנחנו משלמים מכיסינו הפרטיים, אבל הכיסים הללו, אבוי, אינם עמוקים במיוחד. איננו פוסלים פרסום מודעות, אבל התחרות בשוק קשה וגופים גדולים מאיתנו מתקשים לעמוד בה. לכן אנחנו זקוקים לכם. אם אתם אוהבים את קומפרס, סייעו לנו בתרומה. תרמו מה שהלב והכיס מאפשרים. אנחנו מבטיחים לעשות בתרומותיכם את השמוש הטוב ביותר.

תודה.

 

 

 

 

 


תגובות
1
הוסף תגובה
1 תגובות
  • 1 צלצלו בבקשה אל
    025863583. איני רגילה להמציא תשלומים בדרכים אינטרנטיות
    הגב לתגובה
הוסף תגובה