עוד במדור קומ.אקטואליה
מאחזים, אחוזים ואחיזת עיניים :

החלק הדמוקרטי במדינה היהודית-דמוקרטית מותנה בהנחה שהכיבוש הוא זמני. כמה זמן זה זמני?

היכן הייתי
twitter-icon

הצבאות הכמעט הכי מוסריים בעולם

| הדיסטרויר! | 17.07.14 , קומ.אקטואליה
0
אתה כאן // ראשי >> קומ.אקטואליה >> הצבאות הכמעט הכי מוסריים בעולם

בימים אלה, בהם אנו שוב גאים בצבא המוסרי בעולם, הדיסטרויר מציג את התחרות

 

 

הרבה אנשים יסכימו עם הקביעה שצה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם. כל צעד שצה"ל עושה, כמו הפצצה מאסיבית של רצועת עזה, סגר מתמיד ויחס משפיל במחסומים לא מובן כהלכה על ידי התקשורת הזרה האנטישמית.  דו"ח של וועדה שהקמתי בפייסבוק ויש לה 22 לייקים הוכיח שצה"ל לא משתמש בחומר נפץ אלא בקשת בענן,  שהסגר הוא בעצם יישון איכותי של רצועת עזה.  כשנחלוץ אותה מהסגר בעוד אי אלה שנים היא תהייה עזה מיושנת שאפשר לשתות בכוס קריסטל עם קוביות קרח ממים מינרלים איכותיים במחיר של 85 ₪ לשוט. המחסומים הם בעצם פינוק שאנחנו מסדרים לפלסטינים. כשהם עוברים את המחסום אחרי 18 שעות בשמש, איזה כייף זה? המוסר המופלא של צה"ל הוא כל כך מדהים שהוא מתעלה מעל כל אמות המידה האפשריות, הוא מחוץ לגרף. וכל מי שאומר אחרת טועה ומטעה. אני לא חושב שאפשר להיות יותר מוסרי מצה"ל, אבל אני רוצה להציג בפניכם את המתחרים–ארבעת הצבאות המוסריים  בעולם אחרי צה"ל!

 

 

שוויץ –צבא שוויץ הוא צבא שתפקידו להגן על גושי גבינה צהובה שוויצרים מכל הקנטונים בלי הבדל דת גזע וריח. הוא עוצר בנחישות כל ניסיון למלא את החורים במהגרים מאפריקה. צבא ההגנה לשוויץ מנהל משא ומתן עם שעוני קוקייה שממאנים לצאת מהמקום  ועושה פטרולים לחילוץ שוקולד מהרים מושלגים. יחידת העילית של צבא שוויץ מגינה על אדם אחד, חנון ארגנטינאי שבמקום לשבור בקבוק בירה על הראש וללכת מכות הוא מתפלל ואומר "אווה מאריה" ומנשק כפות רגליים מלוכלכות. לגיון הזרים השוויצרי מורכב מבלונדינים חתיכים עם גרזנים שעומדים על המשמר ברומא ואומרים בוקר טוף לאפיפיור פרנציסקוס כשהוא יוצא לג'וגינג בשמלת הבוקר שלו​.

 

 

בוצוואנה – הם היו רוצים צבא חזק, כדי לשלוט על המדינה ולירות באנשים כמו הצבאות האחרים באזור. הם היו מתים לעשות הפיכות צבאיות מבוקר עד ערב, לדבר בצרפתית תוך כדי אכילת לוף וקרקרים,  ללבוש מדי צבא אנגלים אדומים ולמות מחום;  הם היו מתים לקרוא זה לזה "מון אדמירל" למרות שאין להם ים, אבל משהו מונע מהם את כל התענוגות האלה הזה–העובדה ש30 אחוז מאוכלוסיית המדינה סובלת מאיידס. הכדורים היחידים שלהם הם נגד HIV.

 

 

גרמניה – בגרמניה בוטל גיוס החובה רק בשנת 2011, אבל עדיין הצבא הגרמני זהיר מאד. כל דבר שיעשה צבא ההגנה לגרמניה מעלה מיד אסוציאציות לא נעימות לגרסה הקודמת של צבא ההתקפה לרייך השלישי. רוצים לעשות מטווח? אהה! גם בגרמניה של 1944 עשו מטווח. רוצים לצאת לפטרול? זה מזכיר משהו. אתם שוב מתחילים.  אז כל מה שנותר הוא לשים ילדים בלונדינים שמנמנים באוהל ולספר להם סיפורי מורשת קרב. הממ. בעצם אולי לא. תס"ח?  נצעק עליהם להסתדר בשלשות? בגרמנית זה נשמע נורא. אתם יודעים מה? תצבעו את העץ הזה בלבן.

 

 

קוסטה ריקה – צבא קוסטה ריקה הוא ללא ספק הצבא המוסרי ביותר בעולם אחרי צה"ל. כי מה יכול להיות מוסרי יותר מצבא שלא קיים?

 

 

תגובות
0
הוסף תגובה
הוסף תגובה