עוד במדור מבפנים
יותר ערבי או יותר אנס? :

מי שרגיל לחשוב בתבניות עלול להיתקל לפעמים בקונפליקט המקשה עליו להגיב את התגובה ה"נכונה"

היכן הייתי
twitter-icon

בלדימיר

| הדיסטרויר! | 2.01.14 , מבפנים
16
אתה כאן // ראשי >> קומ.אקטואליה >> מבפנים >> בלדימיר

איך הפסקתי לפחד ולמדתי לאהוב את ולדימיר פוטין

 

 

שלום חברים, ודאי תהיתם לאן נעלמתי בשנה האחרונה, שבה גרמתי לכם לקום באמצע הלילה שטופי זיעה קרה בצעקות ״הדסטרויר,הדסטרויר, למה שבקתני?".

 

 

ובכן,הייתי בשבי. לא הרבה יודעים זאת אבל אני צלבן וביליתי שנה בשבי של צלאח-אדין. כשהשתחררתי ראיתי שלא הרבה השתנה: יאיר לפיד עבר מטמורפוזה מלאה. בשנה אחת הוא הפך מנינט של העם, המנחה החמוד של אולפן שישי שכולנו רוצים לצעוק לו "אתה ישראלי בעינינו!", למשה רבינו של העם, שגורם לכולם להגיד "אם הוא מעמד ביניים וגם אני, הדרך להיות עשיר כמוהו לא כזאת ארוכה!" ומשם לעמלק של כווולנו.

 

 

חיינו בתקופות קצרות במיוחד, מפני שכל כמה ימים, כשגדול אומה אחר מת, הכרזנו ששום דבר לא יהיה אותו הדבר יותר, ולכן סבלנו מהפרעת קשב וריכוז קולקטיבית עקב המעבר המהיר בין העידנים משני המציאות.

 

 

הפסדנו באירוויזיון עקב אנטישמיות פושעת, שנאת ישראל ושיר גרוע, וקרסנו לגמרי בגלל קצת גשם, אבל בעולם גילינו מנהיג חדש וחמוד, הוא נשיא רוסיה משנת 2000 והיה גם ראש ממשלה, אבל השנה הוא התגלה כאב הרוחני של הגבריות, הקומיסר הגדול, שלא נותן לשטויות כמו זכויות אדם להפריע לו. האם שמעת פעם להקה שלא אהבתם וזה גרם לכם עוגמת נפש—נגיד "פוסי ריוט". אתם פשוט תפסיקו לשמוע אותן, פוטין שלח את בנות הלהקה לגלות בסיביר עם עבודות פרך ושיעורי פיתוח קול. כותבים עליכם בעיתון משהו שלא אהבתם? במקום לשלוח מכתבים למערכת פוטין הרעיל את המערכת. כולם אומרים שהסורים רוצחים את המורדים שלהם ומבצעים פשעי מלחמה? אתה אולי תצקצק בלשון קצת ותחתום על עצומה, פוטין תומך בסורים וגרם לכך שהוא יכול לקבל אספקה נצחית של חומוס, כנאפה וקובות מהחומוסיות הטובות בדמשק (שעוד לא נהרסו).

 

 

גם הרדיפה אחר הקהילה ההומו-לסבית ברוסיה והחוקים ההומופובים הם מוצדקים. לבחורות הרוסיות, שפוטין כגרוש טרי מלקט כמו ילד בשדה חמניות, אסור שיהיו ידידים הומוסקסואלים שיגידו להם ״במקום להתקשר הוא מפציץ את גיאורגיה? תזרקי אותו״ או דברים כמו "גברים לא יכולים להיות מחוברים לרגש אחר חוץ משנאה וכוחניות" ברוסיה נשארים רק אלו שמעריכים אותך באמת או שמפחדים ממך פחד מוות. כי ברוסיה נישואים הם לא בין גבר ואישה וגם לא בין גבר לגבר. ברוסיה נישואים זה בינך לבין פוטין.

 

 

דמוקרטיה זה פורמט מת, שמתאים רק לאנשים חלשי אופי. פוטין מבין את זה. הוא  לא צריך שטויות כמו חוקה ופרלמנט. הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה ולא להתקשר אף פעם. ולכן הוא איש השנה שלי ל2013. כולי תקווה להצלחת האולימפיאדה בסוצ׳י: אם יהיו בה ענפי הספורט, ״מרדף אחרי צ׳צ׳נים בטנקים״ או ״קרב עם דובי גריזלי מסוממים ללא חולצה״ פוטין יהיה לא רק איש השנה אלא גם אלוף אולימפי​.

 

 

תגובות
2
הוסף תגובה
2 תגובות
 • 1 שתיקת הכבשים
  חזרתי לא מזמן מרוסיה (טיול) . המון דברים יפים ראו עיני - כנסיות משופצות,מוזיאונים מרהיבים,רחובות מבהיקים ברחובות המרכזיים,אוכל מצוין ולא יקר,חלוקת פרחים לתושבי מוסקבה ללא תשלום (מה שנשאר מהיריד...)וכששאלתי מי אחראי לכל זה הייתה התשובה אחת : פוטין כמובן. הוא מביא משקיעים(כבדים ביותר!),הוא חובב תרבות ויופי,אוהב אוכל טוב ונשים יפות. מה רע? יש גרועים ממנו - כאלה שנהנים לצפות במאה ועשרים כלבים טורפים בן משפחה והמערב שותק! או היטלר שהביא בזמנו לתקופה מסוימת לשגשוג כלכלי בגרמניה וגם אז המערב התרבותי המושפל והנבוך שתק.
  שתיקת הכבשים!
  הגב לתגובה
 • 2 אתה איש טוב בלדימיר!!
  משום מה רק עכשיו גיליתי אותך. יום ראשון בבוקר באירופה, יום טוב למצוא דברים חדשים. תודה נשמה.
  הגב לתגובה
הוסף תגובה