עוד במדור פצק(רשת)
שם-פה 12 :

יש כל כך הרבה דברים מעניינים ברשת, בארץ ובעולם. אבל למי יש זמן למצוא אותם? בשביל זה אנחנו כאן

היכן הייתי
twitter-icon

הרעל הכחול

| נאוה נאי | 13.01.13 , פצק(רשת)
0
אתה כאן // ראשי >> קומ.תרבות >> פצק(רשת) >> הרעל הכחול

​​באתר salon התפרסמה כתבה חושפנית ומרתקת של עיתונאי צעיר, בשנות ה20 שלו, ששואל: האם פורנו עיוות אותי לתמיד?

 

 

 

איסאק אבל הוא שם העט של עיתונאי צעיר שכתב באתר סלון כתבה חושפנית ומעוררת שאלות על “לגדול עם פורנו באינטרנט”. הוא מדבר בכתבה בשם בחורי דור ה”מילניום”, שהיתה להם גישה להרבה פורנו עוד לפני שחוו זיקפה או שפיכה.

 

 

“זו היתה תקופת קאזה” מספר איסאק על האתר לשיתוף קבצים שהיה פופולרי במשך שנות ההתבגרות שלו, “ולא ידענו מה טוב לנו”. בקרב קבוצת החברים שלו בבית הספר היסודי הנוקשה, כולם התחילו צופים, מסברים ומשתפים סרטי פורנו.

למרות ששני הוריו פסיכולוגיים והוא הרגיש שהוא יכול לדבר אתם באופן חופשי למדי על מין, הוא הרגיש שפורנו היה טאבו – מגעיל באופן לא מוסבר, רחוק מהמושג של מין כפי שהוא הוסבר לו.

 

 

במשך שנים, חוויות המין היחידות שלו היו קשורות לקטגוריות ביזאריות להמונים, שראה על המסך: נשים מבוגרות עם שוטים, ג’ינג’יות, אונס וכו’. סף הריגוש שלו הלך והפך גבוה ומוזר יותר. “הצפייה הייתה כרוכה תמיד בריגוש ובושה, וזה מה שלמדתי לקשר עם שפיכה” מספר איסאק. אינפלציית ריגושים שהוא קורא לה kink spiral נטולי אנושיות ואינטימיות, הביאה אותו למצב שלשכב עם אישה בשר ודם, פשוט לא מהנה אותו, אלא אם הוא מפנטז על סרטים שהוא ראה ושלא יוצאים מראשו.

 

 

עד היום, למרות שהוא מספר שהתפתח ולמד מאז, היו לו מערכות יחסים ארוכות, הוא קרא קצת פוקו ואפילו ניסה מין קינקי, הוא מנסה להוציא את הדימויים האלה מראשו, להתנזר ולהתמקד בחוויות שהגוף שלו משדר לו, ברגשות שעולים, אבל כל זה, הוא אומר, מרגיש כמו להיות בדיאטה סיבים תזונתיים ללא סוכר.

 

 

“אני מרגיש מנוכר מהמיניות שלי, כאילו היא של מישהו אחר” הוא אומר ושולח שאלה לקוראיו ברשת: “האם אני צריך פשוט להשלים עם כך שאני לעולם אריץ סרטים פורנוגרפיים בראש בזמן שאני שוכב עם מישהי שאני לא כל כך נמשך אליה? או שאולי אני צריך להמשיך לחקור את הגוף שלי בתקווה שזיהום סרטוני הוידאו יתנקה בהדרגה מהפנטזיות המיניות שלי, ויגלה טפח יותר אינטימי, חלומי, מדיטטיבי, נוכח, בשרי וחי?

 

 

“אם יש לשאלה הזו תשובה, היא בוודאי נמצאת באינטרנט”. הוא מסיים ומזמין את קוראיו לתת לו תשובה.
קראו את הכתבה המלאה. אפשר לענות לו למייל הזה:  isaac.abel.yunat@gmail.com

מה דעתכם?

תגובות
0
הוסף תגובה
הוסף תגובה